sobota, 27 lutego 2016

Bawmy się w Krakowie całą noc


Gród podwawelski tętni życiem wieczór i rano, ale głównie późną porą. Ludzie gromadnie wybywają na zewnątrz i chcą potańczyć. Weekendowy Kraków daje stały napływ każdego rodzaju zabaw. Zaryzykuję tezę, że Kraków jest bardziej nocny niż dzienny.

Jeśli wybierzesz się do Krakowa i będziesz miał chęć dojrzeć, jak wygląda wieczorne życie, to nie mogłeś trafić lepiej. Kraków cechują liczne dyskoteki, bary, puby i kawiarnie. W okolicach plant w prawie każdych drzwiach zobaczysz bar, który pozwoli Ci się zrelaksować, napić bez pośpiechu kawy lub zaszaleć na parkiecie. Tutejsze restauracje mają w menu potrawy niemal z każdego zakątka, a dyskoteki grają rozmaitą ofertę. Pozwolę sobie powiedzieć, że każdy człowiek odnajdzie coś perfekcyjnego dla siebie.


Opowiadając o atrakcjach w Krakowie złym pomysłem jest zapomnieć o Kazimierzu w Krakowie. Dystrykt Kazimierz to szczególne miejsce na mapie Krakowa. Rozwijają tutaj niesłychanie sympatyczne kawiarnie i legendarne kluby. Kazimierz posiada niepowtarzalną atmosferę i klimat.


A oto wybrane puby: House of Beer to położenie, w którym spróbujesz piwa ze wszystkich regionów krajowych i z Europy i Ameryki. Knajpa oferuje wielki wybór tych trunków. Stary Port to lokal o studenckich klimatach. Stare przeboje i piwo z sokiem imbirowym są tu na bieżąco. Ptaszyl to ciekawa knajpka, która podaje wyśmienitą kawę oraz zróżnicowane drinki.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza